VIP BUS & BUSINESS TAXI VAN

Taksówka osobowa, transport osób, wynajem auta wraz z kierowcą, obsługa wesel.

arrow

Świadczymy usługi przewozowe

Obsługujemy firmy, klientów indywidualnych, wesela, eventy, spotkania biznesowe, wyjazdy integracyjne, plany filmowe. Osobom korzystających z usług naszej firmy proponujemy m.in. transfer na lotnisko, wynajem busa na wesele, a także samochód z kierowcą na przewóz gości w trakcie imprezy firmowej czy rodzinnej...

Aby zmniejszyć biurokrację istnieje możliwość wystawienia jednej faktury zbiorczej za miesiąc.

  • samochód z kierowcą Kraków - transfer na lotnisko i z lotniska Kraków, Wrocław, Warszawa, Praga
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI

Wynajem

Oferujemy wynajem komfortowej taksówki, siedmioosobowego vana Mercedesa V-klasse oraz mogącego pomieścić osiem osób Mercedesa Sprintera w wersji VIP – pojazdy do wynajmu wraz z doświadczonymi kierowcami. 

Korzystając z naszych usług mogą Państwo udać się na spotkanie biznesowe, negocjacje, wycieczkę czy wesoły weekend z rodziną, nie zaprzątając sobie głowy trasą. To po naszej stronie jest przewiezienie Państwa wygodnie, bezpiecznie, spokojnie i na określoną godzinę we wskazane miejsce. Kierowca jest do Państwa dyspozycji przez cały okres wyjazdu. Podczas eventu, wycieczki czy prowadzenia negocjacji nasz kierowca oczekuje na Państwo w umówionym miejscu, co pozwala bez ograniczeń korzystać z pojazdu oraz pozostawionego w nim bagażu. Nasze usługi nie kończą się tylko na transporcie - mogą nam Państwo powierzyć nam realizacje innych zadań np. szybki zakup kwiatów, upominków, rezerwację stolika itp. Elegancki i wygodny samochód z kierowcą w Krakowie może się przysłużyć przy realizacji wielu zleceń, których chętnie się podejmujemy.


Cena za V-kLasse od 650 zł. Zawiera dystans 300 km i 12 godzin pracy.
Nie zawiera opłat drogowych.


Cena za Sprintera od 800 zł. Zawiera dystans 300 km i 12 godzin pracy.
Nie zawiera opłat drogowych.

Transfery

Kierowca odbierający klienta z lotniska oczekuje go w terminalu, wyposażony w logo firmy lub nazwisko przesłane przez zlecającego.

Rozkład lotu przylot i odlotu jest monitorowany - o zmianach godziny lotu lub miejsca startu czy lądowania informowany jest zlecający lub osoba upoważniona do kontaktu. Jeżeli zmienia się godzina lub miejsce odlotu (samoloty przekierowane), wówczas staramy się na bieżąco informować klienta o zaistniałych zmianach.

 Mercedes V-klasa 7+1
Fiat Scudo 8+1
Mercedes Sprinter VIP 8+1Mercedes Sprinter 20+1, 22+1+1
Transfery:   
Kraków - Airport Balice79129279
Kraków - Airport Pyrzowice449449599
Kraków - Wrocław104911491399
Kraków - Warszawa109912891549
Kraków - Berlin209922993969
Kraków - Praga198919893190
Kraków - Budapeszt159917992649
Wycieczki:   
Kraków - Oświęcim (do 7 godzin)449499669
Kraków - Wieliczka (do 5 godzin)299329389
Kraków - Leżajsk (do 12 godzin)89910991329
Kraków - Zakopane (do 12 godzin)659939999
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI

Obsługa imprez

Oferujemy wynajem samochodów wraz z kierowcami na wyjazdy. Obsługujemy m. in. targi, plany filmowe, eventy, spotkania biznesowe, wycieczki krajoznawcze, wyjazdy na narty.

Kierowca w trakcie trwania zlecenia jest cały czas do dyspozycji klienta, służąc pomocą i doświadczeniem. Jeżeli mają Państwo życzenie, możemy przygotować listę obiektów do zwiedzania na trasie przejazdu, w zależności od tematu przewodniego i indywidualnych upodobań. Gwarantujemy bezpieczny przewóz osób na spotkania firmowe. Realizujemy nawet najbardziej wyszukane zlecenia. Już dziś zamów samochód z kierowcą i wyrusz w trasę bezpiecznie i komfortowo.

Wesela

Zaskocz swoich gości weselnych!!!

Zaskocz swoich gości weselnych!!! Organizując wesele zapewnijcie Państwo swoim Szanownym Gościom maksimum przyjemności i zabawy. Zadbajcie także o bezpieczne dotarcie Weselników do Kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego, następnie na salę weselną, a na koniec o komfortowy powrót do domów czy hoteli.

Oferujemy pomoc w organizacji uroczystości, czyli np. przywóz gości z lotniska czy dworca kolejowego lub autobusowego do hotelu czy też domów rodzinnych Młodej Pary. Następnie realizujemy transfer do miejsca, gdzie Młoda Para zgodnie wypowie magiczne „TAK”, a następnie w miejsce szalonej zabawy, która trwać będzie do białego rana. Wynajem komfortowego busa na wesele z pewnością okaże się dobrym wyborem, docenionym przez Młodą Parę i weselników.

Proponujemy także rozwiezienie gości weselnych po przyjęciu.

Usługa ta pozwala w pełni bawić się gościom tak długo, jak tylko starczy im sił. Dzięki nam nie muszą się Państwo martwić transportem weselników do domu. Kierowca cały czas jest do dyspozycji i oczekuje na  informację od Starosty bądź Nowożeńców, że któryś z gości chciałby już udać się do swojego domu czy hotelu na odpoczynek. Wówczas nasz kierowca szybko i bezpiecznie dostarcza weselników we wskazane miejsce. Niekiedy w czasie wesela ktoś chciałby szybko dostać się do domu (plama na sukience, pęknięte spodnie itp., albo po prostu mali weselnicy są już zmęczeni zabawą i zasypiają na rękach rodziców), wtedy jesteśmy w stanie sprostać i tym wymaganiom – szybko i sprawnie organizujemy przewóz w dwie strony, tak aby jak najmniej tracić z ważnych chwil w tym szczególnym dniu.

Oferujemy wynajem mercedesów:

Komfortowej taksówki, siedmioosobowego vana Mercedesa V-klasse z dwustrefową, drzwiami przesuwanymi z dwóch stron, uchylnymi oparciami foteli. Fotele można przesuwać, środkowy rząd można obrócić. Jest to wersja extralong, z ogromnym bagażnikiem.

Ośmioosobowego busa marki Mercedes Sprinter w wersji VIP, który na wyposażeniu posiada indywidualne obrotowe skórzane fotele, klimatyzację, webasto, lodówkę, TV z DVD.

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą, specjalizującą się w przewozie osób i grup na przyjęcia, imprezy firmowe, eventy, wycieczki, wyjazdy integracyjne i wiele innych – w zależności od potrzeb naszych klientów. Dysponujemy w pełni wyposażonymi pojazdami, gwarantującymi bezpieczną i komfortową jazdę, a także zespołem doskonale wyszkolonych i doświadczonych kierowców.

Zlecenia realizujemy w sposób kompleksowy. Nie jesteśmy firmą, która ogranicza zakres usług tylko do przewozu osób we wskazane miejsce. Na życzenie klientów pokazujemy interesujące miejsca, zabytki, punkty widokowe, dobre restauracje i atrakcje regionalne, specyficzne dla danego regionu. Przy realizacji transferów (na lotnisko, wesele itd.) i obsłudze imprez dbamy o pełen komfort naszych klientów. Pomagamy przy załadunku i rozładunku, a także zakupie określonych towarów, ponadto rezerwujemy miejsca w restauracjach czy muzeach. Krótko mówiąc – jesteśmy nie tylko Państwa kierowcami, ale pełnimy także funkcje organizatorów i przewodników. 

Jeśli zatem szukasz samochodu z kierowcą w Krakowie (choć nie tylko – działamy bowiem również w innych częściach kraju), zadzwoń już dziś, a wspólnie omówimy szczegóły zlecenia.

Exploring Poland Piotr Sadkiewicz 
ul. Barbary 12/190
30-838 Kraków 

Przyjmujemy następujące formy płatności:

Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI
Transfer na lotnisko, transfer z lotniska, bus na wesele - VIP BUS TAXI